REKLAMA
REKLAMA

Bild: Bayern nie jest zainteresowany Brozoviciem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bild  |  16.09.2020 16:54
Bild: Bayern nie jest zainteresowany Brozoviciem

Marcelo Brozović  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Marcelo Brozovic, według doniesień Christiana Felka z niemieckiego Bildu nie dołączy w trakcie trwającego okienka transferowego z Interu Mediolan do Bayernu Monachium. Chorwat nie znajduje się w planach na wzmocnienie składu monachijskiej ekipy.

Marcelo Brozovic w ostatnim czasie niejednokrotnie łączony był przez różnych dziennikarzy z transferem do mistrzów Włoch. Wpływ na to mógł mieć fakt, że w końcówce kampanii 2019/2020 piłkarz odpadł decydentom Nerazzurrich.

53-krotny reprezentant Chorwacji trafił do Interu z Dinama Zagrzeb w 2015 roku. Na początku na wypożyczenie, z kolei rok później zawodnik został już zawodnikiem mediolańskiej ekipy na mocy transferu definitywnego. Inter zapłacił za Chorwata pięć milionów euro.

Niejasna przyszłość Chorwata


W szeregach przedstawiciela Serie A piłkarz wystąpił łącznie w 200 spotkaniach, notując w nich 23 trafienia i 25 asyst. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje z klubem z Lombardii do końca czerwca 2022 roku. Niemniej władze Interu nie ukrywają, że jeśli pojawi się chętny na transfer z udziałem zawodnika, to nie będą robić przeszkód.

Włoscy dziennikarze przekonywali, że Brozovic może trafić do Bayernu. Okazuje się jednak, że tematu takiego transferu nie ma, o czym poinformował Christian Felk zwykle dobrze poinformowany w tematach transferów klubu z Bawarii.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
21.09 16:33