REKLAMA
REKLAMA

Vuković: Nie można grać tak jak my

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Legia.com  |  20.09.2020 00:18
Vuković: Nie można grać tak jak my

Aleksandar Vukovic  |  fot. Artur Kraszewski / LKSLodz.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Drugiej porażki przed własną publicznością w tym sezonie doznała w sobotę Legia Warszawa. Mistrzowie Polski ulegli 1:3 liderującemu w tabeli PKO Ekstraklasy Górnikowi Zabrze. Podczas pomeczowej konferencji prasowej rozczarowania występem swojej drużyny nie krył szkoleniowiec Legii Aleksandar Vuković.

- To był mecz jakiego nie widziałem od dłuższego czasu. Bardzo źle weszliśmy w to spotkanie za co zostaliśmy ukarani i w dużej mierze początek zadecydował o tym, że trudno było odmienić losy meczu. Popełniliśmy za dużo błędów i robiliśmy zbyt wiele złych rzeczy na raz, by myśleć o korzystnym rezultacie - powiedział trener warszawskiego zespołu, cytowany przez oficjalną stronę klubu Legia.com.

- Można mecz przegrać, zawsze traktowałem to jako rywalizację, gdzie przeciwnik też ma swoje ambicje. Nie można jednak przegrać w ten sposób, nie wolno grać tak jak my – zwłaszcza na początku – graliśmy dzisiaj. Coś takiego nie wystarczy na żaden zespół - mówił Vuković.

Vuković: Jestem pewny, że się odbijemy


Trener Legii jest jednak przekonany, że już wkrótce jego drużyna zaprezentuje pełnię swoich możliwości. - Jestem pewien, że odbijemy się, a ta drużyna udowodni jak duże ma możliwości. Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie, w którym musimy pokazać się zupełnie z innej strony - kontynuował podczas konferencji prasowej.

Po czterech ligowych kolejkach Legia ma na swoim koncie sześć punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Następne spotkanie również rozegra przed własną publicznością. 27 września (niedziela) na Łazienkowskiej pojawi się drużyna Śląska Wrocław.

Wcześniej, bo już 24 września (czwartek), mistrzowie Polski rozegrają spotkanie trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym zagrają u siebie z Dritą Gnjilane.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy