REKLAMA
REKLAMA

Everton także w grze o Milika

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Gianluca Di Marzio  |  25.09.2020 17:02
Everton także w grze o Milika

Arkadiusz Milik  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Arkadiusz Milik zagra w Premier League? Jest to coraz bardziej prawdopodobne rozwiązanie sytuacji dotyczącej przyszłości reprezentanta Polski. Tottenham Hotspur nie jest jednak jedynym klubem zainteresowanym sprowadzeniem 26-letniego napastnika. Jak poinformował dziennikarz Sky Italy Gianluca Di Marzio, do walki o Polaka w ostatnich godzinach wkroczył również Everton.

Jeszcze niedawno wydawało się, że napastnik Napoli pozostanie we włoskiej Serie A. Bliska jego pozyskania była AS Roma, ale ostatecznie transfer upadł w ubiegły weekend. Teraz najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest Anglia.

Od początku tego tygodnia reprezentanci Polaka prowadzą intensywne rozmowy dotyczące jego przenosin do Tottenhamu Hotspur. Koguty miały zaoferować Milikowi kontrakt gwarantujący mu wynagrodzenie w wysokości czterech milionów euro rocznie. Ewentualny transfer miałby się natomiast odbyć na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu.

Ancelotti sięgnie po Milika?


Według najnowszych doniesień, zainteresowanie piłkarzem, poważnie wykazuje również Everton, do którego chciałby go sprowadzić były szkoleniowiec Napoli Carlo Ancelotti. Wydaje się, że Milik na Goodison Park miałby większe szanse na regularne występy niż w Tottenhamie, gdzie za rywala do gry w ataku miałby między innymi Harry'ego Kane.

Gdzie w sezonie 2020/21 zagra Milik? Sprawa pozostaje otwarta. Pewne jest tylko jedno - przyszłość reprezentanta Polski wyjaśni się najpóźniej 5 października, kiedy zamknięte zostanie letnie okno transferowe
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Yang | 25.09.2020 23:50

Chyba byłby to najlepszy kierunek dla Arka.

Pajacuje ostatnio sporo ale życzę mu by jeszcze odpalił, a w Evertonie miałby na to możliwość

Cisek666 | 26.09.2020 10:52

Ileż to już klubów zabiegało o tego piłkarza. Życzę mu jak najlepiej, ale skończy się na tym, że będzie grzał ławę w Napoli przez najbliższy sezon.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy