REKLAMA
REKLAMA

Francuski talent nie zagra w West Hamie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  26.09.2020 17:11
Francuski talent nie zagra w West Hamie

Ligue 1

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
West Ham United zrezygnował z dalszych starań o pozyskanie obrońcy Wesleya Fofany. Jak informuje Sky Sports, opiewającą na 33 miliony funtów oferta klubu Premier League została odrzucona przez władze francuskiego AS Saint-Etienne.

West Ham United, który przed zamknięciem okna transferowego chce wzmocnić środek swojej defensywy, oferował za 19-letniego obrońcę 23 miliony funtów plus 10 milionów funtów w potencjalnych bonusach. Propozycja zakładała również zapłatę tej kwoty w sześciu rocznych ratach. Została ona jednak odrzucona przez St. Etienne.

Według informacji Sky Sports, Młoty nie zamierzają przedstawiać w tej sprawie kolejnej oferty i prawdopodobnie rozpoczną starania o pozyskanie innego zawodnika. Wcześniej z przenosinami do West Hamu łączony był także James Tarkowski, ale żadna z trzech ofert przedstawionych przez londyński klub nie zadowoliła władz Burnley.

Fofana chce odejść


Rezygnacja West Hamu z dalszych starań o sfinalizowanie transferu nie oznacza, że 19-latek wkrótce nie zagra na boiskach Premier League. Pozyskaniem Fofany zainteresowani są również przedstawiciele Leicester City, ale przeszkodą pozostają oczekiwania finansowe francuskiego klubu.

Sam piłkarz, który w kwietniu podpisał nowy kontrakt z AS Saint-Etienne, jest zdecydowany na odejście i poinformował o tym trenera Claude'a Puela. Także z tego powodu Fofany zabrakło w kadrze zespołu na ligowe spotkanie z FC Nantes.

Wychowanek St. Etienne ma na swoim koncie 19 występów i jednego gola na boiskach Ligue 1.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

21.10 09:31