REKLAMA
REKLAMA

Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem! Polska bez selekcjonera?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PZPN  |  26.09.2020 20:51
Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem! Polska bez selekcjonera?

Jerzy Brzęczek  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Tym samym pod znakiem zapytania stoi prowadzenie przez niego polskiego zespołu w zaplanowanych na październik spotkaniach.

"W wyniku zaistniałej sytuacji wprowadzona została standardowa procedura izolacji zgodna z obowiązującymi przepisami sanitarnymi" - czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Trzy mecze kadry w październiku


W pierwszej połowie października reprezentację Polski czekają trzy mecze. W pierwszym spotkaniu, które zaplanowane jest na 7 października Biało-Czerwoni zmierzą się towarzysko w Gdańsku z Finlandią. Kolejne dwa mecze rozegrane zostaną w ramach Ligi Narodów. 11 października rywalem Polaków, także w Gdańsku, będzie reprezentacja Włoch, natomiast trzy dni później reprezentanci Polski zmierzą się we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

kubaFR | 26.09.2020 20:56

Przecież my i tak nie mamy selekcjonera.

Joker | 27.09.2020 00:39

Myślę, że go chcą na chwilę schować po publikacji tej nieszczęsnej książki (jak mu pani Domagalik chciała tą książką zrobić przysługę to wyszło delikatnie mówiąc niefortunnie, hehe) także wygodnie było powiedzieć, że ma koronę i nie będzie musiał przed meczami na konferencję chodzić i generalnie się pokazywać, hehe :) a gra reprezentacji na nieobecności Pana trenera selekcjonera Jerzego Brzęczka i tak nie ucierpi ;)transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31