REKLAMA
REKLAMA

TeleFoot: PSG dołącza do gry o Jorginho

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Telefoot  |  28.09.2020 17:49
TeleFoot: PSG dołącza do gry o Jorginho

Jorginho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paris Saint-Germain według doniesień TeleFoot nawiązał kontakt z Chelsea FC w sprawie pozyskania Jorginho. Mistrzowie Francji chcieliby pozyskać reprezentanta Włoch na zasadzie wypożyczenia.

Paris Saint-Germain nie jest jedynym klubem, który ma planach pozyskać Jorginho. Pochodzący z Brazylii piłkarz znajduje się także na celowniku Arsenalu FC.

28-latek w trakcie trwającej kampanii wystąpił w dwóch spotkaniach Premier League, w których zdobył bramkę, notując też asystę. Tym samym Jorginho wykorzystał szansę od Franka Lamparda na to, aby zaprezentować się potencjalnym kupcom. Nie zmienia to jednak faktu, że przyszłość piłkarza w szeregach The Blues rysuje się w ciemnych barwach.

Brazylijczyk z włoskim paszportem na wylocie z Chelsea?


Defensywny pomocnik trafił do klubu z siedzibą na Stamford Bridge latem 2018 roku z SSC Napoli. Warto zaznaczyć, że w tamtym czasie zawodnika chciał mieć u siebie także Manchester City, ale sternicy The Citizens nie potrafili dojść do porozumienia z Aurelio De Laurentiisem, co skutkuje tym, że relacje między oboma klubami do dzisiaj nie są najlepsze.

Jorginho ma kontrakt ważny z Chelsea do 2023 roku. Rynkowa wartość zawodnika szacowana jest na ponad 50 milionów euro. Dodajmy, że 23-krotny reprezentant Włoch łącznie w szeregach Chelsea zaliczył 100 spotkań, notując w nich 10 trafień i trzy asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

propu31 | 29.09.2020 12:41

Myślę, że kibice CFC byliby szczęśliwy, jeśli ten grajek zakotwiczyłby w Paryżu.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
21.10 09:31