REKLAMA
REKLAMA

Kepa: Wszystko jest w moich rękach

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  06.10.2020 18:56
Kepa: Wszystko jest w moich rękach

Kepa  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kepa Arrizabalaga ostatniego okresu nie może zaliczyć do udanych. Kilka poważnych błędów prawdopodobnie kosztowało go utratę miejsca w bramce londyńskiej Chelsea, która latem sprowadziła do zespołu nowego bramkarza, Edouarda Mendy'ego. Hiszpan jest jednak przekonany, że stać go na odwrócenie sytuacji i potwierdzenie swojej wysokiej klasy.

- Wszystko jest w porządku. Czuję się mocny i pewny siebie - powiedział Kepa podczas wtorkowej konferencji prasowej, cytowany przez ESPN. - Może nie jest to wymarzona sytuacja, ani to, na co bym liczył, ale w piłkarskiej karierze przychodzą takie momenty. Spokojnie pracuję i jestem pewny, że jestem w stanie zmienić tę sytuację. Kiedy otrzymam szansę gry, postaram się wykorzystać ją jak najlepiej - kontynuował.

O miejsce w podstawowym składzie reprezentacji Hiszpanii Kepa Arrizabalaga rywalizuje z bramkarzem Manchesteru United Davidem de Geę. W środowym towarzyskim meczu z Portugalią od pierwszej minuty prawdopodobnie wystąpi bramkarz Chelsea.

- Oczywiście wszyscy zawodnicy chcą grać. Ja również. Nie wybiegam daleko w przyszłość, skupiam się teraz na meczach reprezentacji. W piłce trudno jest patrzeć w perspektywie średnio- lub długoterminowej. Wszystko może się zmienić z dnia na dzień - powiedział bramkarz.

- W życiu zawodnika są wzloty i upadki. Być może nie jestem teraz w tej samej sytuacji, w jakiej byłem w ubiegłym roku. Wszystko, co mogę zrobić, to pracować. Wszystko jest w moich rękach. Pokazałem już swój poziom i jestem pewny, że nadal będę go pokazywał. Czekają nas teraz trzy spotkania i jeżeli będzie miał okazję zagrać, to postaram się wykorzystać ją jak najlepiej - dodał reprezentant Hiszpanii.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

FCHollywood | 06.10.2020 19:23

Wszystko, tylko nie piłka.

JohnyKozak123 | 06.10.2020 19:43

Jeżeli dalej chcesz pokazywać swój poziom to chyba jedynie na poziomie ligi holenderskiej, portugalskiej albo belgijskiej. Tutaj musisz wznieść się o poprzeczkę ponad swój poziom.

redsik | 07.10.2020 05:51

w twoich rękach jest chyba durszlak.

kupis89 | 07.10.2020 10:06

Nawet zmiany

khameleuon | 07.10.2020 12:26

niech będzie w twoich rękach ale nie kosztem bramek dla drużyny, znajdź sobie motywację i odbudowę formy na podwórku w szopie, a nie na stadionie ;)

Wojo666 | 07.10.2020 14:40

FC Hollywood u made my day! Komentarz 10 na 10.

DiffretAngle | 07.10.2020 18:08

"Kepa: Wszystko jest w moich rękach"
Kibice Chelsea: "no problem właśnie w tym, że niewiele, bo większość w siatce" :Ptransfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy