REKLAMA
REKLAMA

Przed hitem na Old Trafford. "To nadal wielki mecz"

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  23.10.2020 18:56
Przed hitem na Old Trafford. "To nadal wielki mecz"

Frank Lampard  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już w sobotę czeka nas kolejny hit angielskiej Premier League. Manchester United na Old Trafford podejmował będzie londyńską Chelsea. Menedżer The Blues uważa, że nadal jest to "wielki mecz" mimo słabszej postawy obu klubów w ostatnich sezonach.

W ostatnich dwóch sezonach rywalizacja w angielskiej Premier League zdominowana została przez Liverpool i Manchester City, natomiast drużynom Manchesteru United i Chelsea pozostała walka o miejsce w pierwszej czwórce.

Zapytany, czy to nadal "wielki mecz" odpowiedział: - Tak, na pewno. Ostatnio często ze sobą graliśmy. W ostatnim sezonie graliśmy w dwóch rozgrywkach pucharowych, jak również w lidze. To zespół o wysokich umiejętnościach, ze świetnymi indywidualnościami i dobrze zorganizowany. Widzieliśmy, jak pojechali do Paryża w połowie tygodnia i uzyskali fantastyczny wynik.

- W tej chwili, wszyscy są bardzo blisko siebie w lidze. To szansa na zdobycie bardzo cennych punktów, ale to będzie naprawdę ciężki mecz - dodał, cytowany przez Sky Sports.

Wiele do poprawienia


Frank Lampard przyznaje, że jego drużynie jeszcze daleko do tego, czego od niej oczekuje. Zapytany, czy jego zespół jest na takim poziomie, jakiego szukał odpowiedział: - Widzę pewne oznaki tego, ale wiem też, że sprowadziliśmy sześciu zawodników, którzy chcą dostać się do naszej pierwszej jedenastki. Wielu z nich miało kontuzje, a niektórzy są młodzi. Widzę również rzeczy, które chciałbym, abyśmy poprawiali w każdym meczu, więc nie skaczę z zachwytu. Wiedziałem, że to będzie coś, co zajmie trochę czasu.

- Praktycznie nie mieliśmy przygotowań przed sezonem i zostaliśmy wrzuceni na głęboką wodę. Dlatego spodziewam się, że będziemy coraz lepsi i musimy dalej pracować nad tymi kwestiami. To nie jest idealna sytuacja, w której m się nowych sytuacji, ale nie ma się czasu na trening. Ale będziemy pracować dalej - dodał szkoleniowiec Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 14 komentarzy

redsik | 23.10.2020 20:07

Kiedyś na wielki mecz czekało się cały sezon teraz z MU i Chelsea zostały tylko herby , coś jak z Mercedesa został tylko celownik

Nie obrażam tutaj niczyjej drużyny ale każdy wie jak jest. Teraz nawet LFC-MU to nie jest wielki mecz. Kiedyś te spotkania były żywsze

crazykill | 23.10.2020 20:23

Redsik bez spiny ale kiedyś to Chelsea vs Arsenal vs Man U a Live to był tylko herb .Poczekajmy ,zdobyć mistrza a obronić to inna bajka .

BRUNO_18 | 23.10.2020 20:45

MU-liwerpul kiedyś też nie był wielkim meczem, bo przez 30 lat nie było liwerpulu

Ren87 | 23.10.2020 20:53

Do redakcji.
Nie piszcie bzdur
Najbardziej utytułowane kluby to
FC Liverpool
Manchester Utd
Chelsea, przy całym szacunku sporo brakuje do ich osiągnięć

marcB | 23.10.2020 21:33

Ojjjj tutaj kolego redsik popłynołeś... prawda taka że przez kilka GRUUUUBYCH lat to Liv nie istniał. Mecze live z MU zawsze powodowały jakiś tam dreszcz, ale kończyło się to tak że ostatecznie zostawiliście grubo w tyle i to nie tylko za MU, ale i za Chelsea i Arsenalem. Teraz się obudziliście .. ale zobaczymy na jak długo

MikeMike | 23.10.2020 23:53

Nie wiem też, czy dobra jest teza, że te drużyny prezentują się słabiej w ostatnich sezonach. O ile rzeczywiście można tu mówić o erze post-Fergie w ManU to jednak w ostatnich 4 latach zdobywali FA Cup, EFL Cup, UEFA EL. To samo Chelsea: mistrzostwo Anglii, Liga Europy, Superpuchar Europy, FA Cup. Zobaczymy czy jakieś trofea przyniosą swym klubom ich byli gracze - obecnie menedżerowie.

Deyna1947 | 24.10.2020 04:36

Kibice Liverpoolu to jak pies którego ktoś trzymał na łańcuchu w oborze przez 10 lat i w końcu puścił z łańcucha i tenże pies goni wszędzie zajrzy do każdego konta i obsika każde drzewo.

Wojo666 | 24.10.2020 07:00

Redsik a zkim Chelsea albo MU ostatnio straciły 7 goli?

BRUNO_18 | 24.10.2020 08:52

Deyna1947

10? przynajmniej 15, od ostatniej znaczącej wygranej.

aborur | 24.10.2020 09:13

kibice MU I Chealsea juz nie pamietaja jakie BATY dostawały od Liverpoolu co ???

Pepe12LFC | 24.10.2020 09:38

Tez uważam, że Redsik trochę poplynąłeś, dalej to są prestiżowe mecze. Nawet jak LFC tułał się po miejscach 5-8 to te mecze przynosiły emocje, tak jest tez w tym przypadku.
A co do was koledzy, redsik wyraził swoje zdanie, jak on to widzi, a od was brak jakichkolwiek argumentów, żeby pokazać, że jest w błędzie, tylko odrazu wjazd na Liverpool, że kilka lat wstecz to oni nie istnieli. Jedynie MikeMike przedstawił racjonalne argumenty, że Redsik jest w błędzie :)

Czupryn1994 | 24.10.2020 09:42

Nie rozumiem czemu padło tu słowo nadal. Te mecze już od dawna są wielkie i myślę, że jeszcze długo takie zostaną. Jestem ciekaw tego spotkania. United chyba czuje się coraz pewniej, a ta wygrana z PSG jest tego dobrym przykładem, Chelsea zaś ma zrywy, choć obie kulejące obrony z obydwu stron. Może paść kilka goli.

Simi1993 | 24.10.2020 16:33

Wiadomo że kiedyś były czasy kiedy walczyliśmy z United o mistrza i LM , na chwilę obecną to wspomnienie ale o Liverpoolu też można śmiało powiedzieć że przed przyjściem Kloppa w okresie 2005-2017 mało było ,,Wielkich meczów" z ich udziałem , każdy w swojej historii ma gorsze okresy , zawsze dobrze nie będzie nigdzie.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy