Liverpool – Sheffield: transmisja, gdzie oglądać online?

Mohamed Salah

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz 6. kolejki Premier League: Liverpool – Sheffield. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Liverpool – Sheffield: mistrz wróci na zwycięską ścieżkę?

Liverpool, który sezon 2020/21 rozpoczął od trzech kolejnych zwycięstw, w dwóch ostatnich kolejkach zapisał na swoje konto tylko jeden punkt. Dzisiaj The Reds będą starali się wrócić na zwycięską ścieżkę, mającą doprowadzić ich do obrony mistrzowskiego tytułu. Na Anfield Road drużyna prowadzona przez Juergena Kloppa, w roli zdecydowanego faworyta, podejmować będzie Sheffield United.

Liverpool przed przerwą na mecze reprezentacji doznał dotkliwej porażki 2:7 z Aston Villą. Przed tygodniem zapisał natomiast na swoje konto jeden punkt, remisując w derbowym meczu z Evertonem. Teraz nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcie.

The Reds podejmować będą u siebie fatalnie spisujące się w tym sezonie Sheffield United, które w pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach zapisało na swoje konto jeden punkt. Nic nie wskazuje na to, aby goście byli w stanie przerwać fatalną serię na Anfield Road.

Liverpool – Sheffield: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie na Anfield Road będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Premier League: Liverpool – Sheffield: transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Przemysław Pełka i Przemysław Rudzki.

Liverpool – Sheffield: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu Premier League na Anfield Road będzie również dostępna w internecie. Mecz Liverpool – Sheffield: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.