REKLAMA
REKLAMA

Juventus prowadzi rozmowy z Sarrim ws. rozwiązania umowy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Romeo Agresti  |  29.10.2020 12:55
Juventus prowadzi rozmowy z Sarrim ws. rozwiązania umowy

Maurizio Sarri  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC pracuje aktualnie nad rozwiązaniem umowy z Maurizio Sarrim, donosi dziennikarz Goal.com Romeo Agresti. Doświadczony włoski trener, chociaż nie jest już opiekunem pierwszego zespołu Starej Damy, to wciąż znajduje się na liście płac klubu z Piemontu. Dodajmy, że Sarri z Juve podpisał kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2022 roku.

Juventus ma jasny cel, aby rozwiązać za porozumieniem stron umowę z byłym opiekunem SSC Napoli, czy Chelsea FC. Takie rozwiązanie ma być korzystne dla każdej stron, bo władze mistrzów Włoch będą mogły zaoszczędzić finansowo, a Sarri będzie mógł wrócić do pracy w roli trenera.

Warto zaznaczyć, że z końcem czerwca tego roku wygasła też umowa Massimiliano Allegriego z Juventusem FC. Włoch Maurzio Sarri jest zatem kolejnym trenerem w tym roku, który może zniknąć z listy płac klubu ze stolicy Piemontu.

Dodajmy, że aktualnie pierwszym szkoleniowcem Bianconerich jest Andrea Pirlo. Były reprezentant Włoch objął stery nad ekipą z Turynu w sierpniu tego roku, wiążąc swoją przyszłość z Juve do końca czerwca 2022 roku.

41-letni trener Starej Damy prowadził ją jak na razie w siedmiu spotkaniach, notując trzy zwycięstwa, trzy remisy i jedną porażkę. Pierwsza porażka Pirlo w roli szkoleniowca Juventusu miała miejsce w środowy wieczór, gdy team z Piemontu na swoim stadionie przegrał w Lidze Mistrzów 0:2 z FC Barceloną.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

Madman | 29.10.2020 13:33

Powinni prosic go by zostal. Haaaa Teraz juve to dzieci we mgle

xxBANGxx | 29.10.2020 13:47

^
W życiu. Bardzo dobrze, że go już nie ma w Turynie. Nikt za nim nie płacze.

ola | 29.10.2020 14:07

"Takie rozwiązanie ma być korzystne dla każdej stron, bo władze mistrzów Włoch będą mogły zaoszczędzić finansowo, a Sarri będzie mógł wrócić do pracy w roli trenera"
Ja tu nie widzę obustronnej korzyści.  

JuveLegia | 29.10.2020 14:40

Pojechali po nim, że narzekał na koniec, iż piłkarze go nie słuchają.

Mamy dopiero początek sezonu, a Pirlo już:
,,Chłopcy nie rozumieli."
Żeby się nie okazało na koniec, że nawet na Serie A jesteśmy za słabi.

BOYSSAN | 29.10.2020 14:56

Dopoki nie znajdzie sie chetny na uslugi Sarriego za kwote co najmniej tyle co zarabial w Juve to proby rozwiazania z nim kontraktu przez Juventus sa tylko poboznym zyczeniem.

Outlander | 29.10.2020 15:02


Sytuacja stanie się faktem tylko wtedy jeśli Sarri będzie chciał trenować jakąś drużynę bez względu na wszystko. W innym wypadku każdy chciałby dostawać kasę za nic nie robienie.

Untouchables | 29.10.2020 21:03

Ja tęsknię. Było dać człowiekowi instrumenty i czas. Dostał pandemie w momencie gdy zaczynało coś się już zazębiać. Sorry chłopaki i dziewczyny, pirlo potrzebuje nauki i dużo czasu. U nas nie ma na to czasu. Nawet jak wróci Ronaldo to w tym systemie z trzema obrońcami jest tak wielka dziura że każdy jest w stanie walnąć nam dwie bramki w meczu bez większych problemów.transfery.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy