REKLAMA
REKLAMA

Bale szczęśliwy, bo opuścił Real Madryt

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Espana  |  15.11.2020 15:22
Bale szczęśliwy, bo opuścił Real Madryt

Gareth Bale  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mundo Deportivo rozpisuje się w najnowszym wydaniu o obecnej sytuacji sportowej i życiowej Garetha Bale’a. Walijczyk miał w końcu odzyskać radość z życia i gry w futbol. Wszystko z powodu opuszczenia Realu Madryt.

Bale spędził na Santiago Bernaeu siedem lat. Przez długi czas odgrywał kluczową rolę w zespole i zdobywał z nim liczne trofea. W ostatnim czasie jego relacje z trenerem Zinedine’em Zidane’em i klubowym otoczeniem uległy jednak znacznemu pogorszeniu. Ratunkiem dla Walijczyka okazał się transfer do Tottenhamu, gdzie trafił w ramach wypożyczenia.

Okazuje się, że Gareth Bale jest teraz zupełnie innym zawodnikiem. W końcu odzyskał dobry nastrój i zaczął regularnie grać. Dostrzega to też tymczasowy selekcjoner reprezentacji Walii, Robert Page. - Bale jest teraz inną osobą - powiedział. - Wygląda na to, że znów lubi grać w piłkę. To dlatego, że jest w klubie, gdzie go chcą i gdzie trener na niego stawia. Przez to Bale cieszy się na każdy trening i możliwość wyjścia na boisko - dodał.

Bale w końcu gotowy na 90 minut


Walijczycy cieszą się z faktu, że Bale jest aktualnie w dobrej kondycji fizycznej. Nie zawsze tak to wyglądało, gdy przyjeżdżał na zgrupowania będąc graczem Realu Madryt. - Tottenham dobrze go przygotował i może grać teraz 90 minut na dużej intensywności. Zamierzamy z tego skorzystać - zaznaczył Page.

Reprezentacja Walii ma przed sobą dwa mecze w ramach Ligi Narodów. W niedzielę zmierzy się z Irlandią, a trzy dni później zagra z Finlandią. W obu spotkaniach powinien wystąpić Gareth Bale.

Walijczyk wrócił do Tottenhamu Hotspur po siedmiu latach przerwy. Wcześniej występował tam do 2013 roku, gdy sfinalizował transfer do Realu Madryt.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy