REKLAMA
REKLAMA

Nowe umowy dla Mbappe i Neymara priorytetem dla PSG

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.com  |  16.11.2020 19:51
Nowe umowy dla Mbappe i Neymara priorytetem dla PSG

Kylian Mbappe  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Paris Saint-Germain w ostatnim czasie łączone było z kilkoma zawodnikami. Okazuje się jednak, że sternicy aktualnych mistrzów Ligue 1 nie myślą o pozyskiwaniu nowych zawodników, koncentrując się na przedłużeniu umów z Kylianem Mbappe i Neymarem. To są główne cele paryżan.

Paris Saint-Germain według ostatnich doniesień mediów wyrażało zainteresowanie Sergio Ramosem z Realu Madryt. Wpływ na taki stan rzeczy ma mieć fakt, że Hiszpanowi z końcem czerwca przyszłego roku wygasa umowa z Królewskimi, więc już w styczniu zawodnik będzie mógł rozmawiać z potencjalnymi nowymi pracodawcami. Tajemnicą Poliszynela ma być, że właśnie klub ze stolicy Francji jest liderem w wyścigu po 34-latka.

Sergio Ramos miałby w szeregach teamu ze stolicy Francji wypełnić lukę, która pojawiła się, gdy z klubu odszedł Thiago Silva. Wygląda jednak na to, że PSG ma inne priorytety na najbliższe miesiące.

Reprezentant Hiszpanii nie ukrywa, że byłby chętny, aby nadal kontynuować swoją karierę w Realu, ale pod warunkiem, że zostanie mu zaproponowana umowa na dwa lata przy aktualnych zarobkach. Porozumienia w tej kwestii wciąż nie osiągnięto, co rodzi różne spekulacje.

Priorytety jasno określone


Spekuluje się, że klub z Parc des Princes jest gotowy zaproponować Sergio Ramosowi bardziej lukratywne warunki, jeśli chodzi o wynagrodzenie. Szczegóły nie są jednak znane. Goal.com przekonuje natomiast na swoich łamach, że władze mistrzów Francji bardziej skupiają się na załatwieniu spraw związanych z nowymi umowami dla swoich dwóch gwiazd, niż na rozważaniu, kto może dołączyć do klubu zimą.

Kylian Mbappe i Neymar mają kontrakty ważne do końca czerwca 2022 roku. PSG jest jednak zdeterminowane, aby zatrzymać obu piłkarzy na dłużej w klubie. Odnotujmy, że reprezentant Francji w ostatnim czasie często łączony był z transferem do Realu Madryt, który ma podobno plany, aby znów stworzyć zespół oparty na Galacticos. Brazylijski zawodnik co jakiś czas jest z kolei łączony z powrotem do FC Barcelony.

W kontekście Sergio Ramosa warto natomiast podkreślić fakt, że jego ewentualny transfer do PSG byłby sprzeczny z nową polityką klubu, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych zawodników. Stołeczna ekipa nie po to rozstawała się ostatnio z tak doświadczonymi zawodnikami, jak Brazylijczyk Thiago Silva, czy Urugwajczyk Edinson Cavani, aby znów pozyskiwać piłkarzy, którzy są już dawno po trzydziestych urodzinach. Inną sprawą jest to, że Hiszpan wciąż jest mocnym punktem defensywy Los Blancos, czego raczej nie powinny zmienić ostatnie zmarnowane rzuty karne w meczu drużyny narodowej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy