REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce wyjaśnienie przyszłości Ramosa. Jest wstępne porozumienie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Cuatro  |  18.11.2020 15:43
Wkrótce wyjaśnienie przyszłości Ramosa. Jest wstępne porozumienie

Sergio Ramos  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Sergio Ramos zasadniczo doszedł do porozumienia z Realem Madryt w sprawie podpisania nowego kontraktu z klubem. Obie strony miały uzgodnić długość trwania nowej umowy, która pozwoli kapitanowi Królewskich na występy na Santiago Bernabeu przez kolejne dwa lata. Jak informuje Cuatro, do uzgodnienia pozostały szczegóły finansowe.

Aktualna umowa 34-letniego piłkarza obowiązuje do czerwca 2021 roku, ale obie strony są zdecydowane na kontynuowanie współpracy. Rozmowy w tej sprawie trwały już od jakiegoś czasu i wszystko wskazuje na to, że zakończą się złożeniem podpisów.

Według informacji Cuatro obie strony uzgodniły, że nowa umowa będzie obowiązywać przez dwa najbliższe lata. Muszą co prawda jeszcze ustalić wysokość wynagrodzenia, jaką piłkarz będzie otrzymywał w tym okresie, ale nie powinno to stanowić żadnego problemu, ponieważ reprezentant Hiszpanii jest świadomy kryzysu gospodarczego, z jakim kluby zmagają się z powodu pandemii koronawirusa.

Intencją obu stron jest sfinalizowanie rozmów i podpisanie nowej umowy jeszcze w tym roku. Zamknie to tym samym spekulacje na temat przyszłości zawodnika, które w ostatnim czasie nabierały na sile. W mediach pojawiły się między innymi informacje o zainteresowaniu ze strony Paris Saint-Germain, którego przedstawiciele mieli przygotowywać lukratywny trzyletni kontrakt, dzięki któremu Ramos miałby zarabiać w stolicy Francji 20 milionów euro rocznie. Informacje te nie zburzyły spokoju w biurach Królewskich, którego przedstawiciele byliby nawet gotowi na sprzedaż piłkarza za 15 milionów euro. Intencje obu strony są jednak inne i zakładają kontynuowanie współpracy przez co najmniej kolejne dwa sezony.

Ramos w zespole Realu Madryt występuje od 2005 roku. Od tamtej pory wystąpił w 660 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 100 bramek.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy