REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
AndrewNight
obserwuj
utworzony : 23 kwietnia 2017 23:28
ostatnie logowanie : 24 października 2020 19:08  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :brak danych
ulubiona drużyna :
ulubiony zawodnik :
ulubione rozgrywki :

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Koszmarny błąd na korzyść Realu? Media nie mają wątpliwości
24.10.2020 23:01
R_R
Przekazują opinie tak jak inne, idąc tym tokiem rozumowania to każdy wątek tutaj jest prowokacją by kibice skakali sobie do oczu. Jak narazie to Twoje głupie pytania tylko wprowadzają zamieszanie które obniża poziom forum.
artykuł: Koszmarny błąd na korzyść Realu? Media nie mają wątpliwości
24.10.2020 19:30
Nikt się nie dał złapać na artykuł tylko strona ta przekazuje informacje jakie są w hiszpańskiej prasie mistrzu. Artykuły takie się pojawiają bo przecież każdy widział że są podstawy do kontrowersji. Niestety taka jest pilka, nawet z varem są ciagle jakieś wątpliwości, np ostatni mecz Liverpool Everton. Dzisiaj Obie sytuacje 50/50. Można podyktować karnego i nie, z tym że właśnie nie było konsekwencji i mamy karnego tylko w jedną stronę.co wypaczyło spotkanie. Mecz był do tego momentu remisowy.
artykuł: Mecz godny El Clasico! Świetna odpowiedź Realu
24.10.2020 19:19
Niestety widać ogromny spadek jakości obu ekip. To zupełnie inne pojedynki niz te co były chociaż 4 lata temu, nie wspominając o tych za czasów Mourinho i Guradioli. Dzisiaj sędzia mial decydujący wplyw na przebieg spotkania. Obie sytuacje sporne, takie 50/50. Liczyłem że przy pierwszej sytuacji nie było karnego to i przy drugiej nie będzie i sędzia okaże się konsekwentny. Niestety było inaczej, co w tym sezonie jest juz zasadą. Mecz był taki na remis, przewaga Realu powstała dopiero gdy Barca musiala odrabiać wynik po tym karnym. Mecz pokazal na pewno dziwne decyzje trenera Barcelony. Zmiany wyglądały jak w grze na PlayStation. Braitwaite za Albę to coś bardzo dziwnego. Prosiło się zdjac beznadziejnego Busqetsa i wprowadzić chociaż Pjanicia lub Puiga który niestety nie istnieje. Wydaje się że środek pola zbyt wolny i stateczny i brak napastnika typowego to największe problemy.
Barca Koemana jak narazie jest miałka ale ciężko winić za to trenera któremu tak okrojono skład przed sezonem. Mimo wszystko jest to ciagle ekipa ktora może zgarnąć nawet mistrza, tak mi się wydaje.
artykuł: Barca w eksperymentalnym składzie w LM? Najważniejsze El Clasico
20.10.2020 04:03
^^ No debil...
A co ten Suarez u Busqets takiego złego robili? Bo jeśli myślisz o nurkowaniu Busqetsa 10 lat temu z meczu z Interem to jedna wielka beka z Ciebie człowieku...
artykuł: Siostra Ronaldo szokuje świat: Koronawirus to oszustwo!
15.10.2020 12:21
Jak widać wiele osób ciągle się łapie na bajty Marsylii xd nie ma sensu wchodzić w dyskusje...
artykuł: Siostra Ronaldo szokuje świat: Koronawirus to oszustwo!
15.10.2020 03:39
Kończąc dyskusje pozwolę sobie na wklejenie tekstu pewnego doktora:

Jesteśmy w trakcie zbiorowego szaleństwa. Ludzie odlecieli i zatracili zupełnie zdolność do krytycznego myślenia. Uznani naukowcy, dziennikarze, nie mówiąc już o politykach i osobowościach twitterowych, walą absurdalnymi, na ogół czysto emocjonalnymi argumentami jak cepem, bez odrobiny refleksji i bez pokory względem skomplikowania otaczającego nas świata.

Ekscytowanie się codziennymi danymi o liczbie testów pozytywnych świadczy o totalnym ogłupieniu komentatorów. Od samego początku było najzupełniej oczywiste, że testy wykrywały tylko jakąś część osób zakażonych. Skoro zdecydowana większość zakażonych nie wykazuje żadnych objawów, nie ma powodu, by uważać, że liczba testów pozytywnych jest choćby zbliżona do prawdziwego poziomu zakażeń. Obecnie, gdy kilkanaście procent testów jest pozytywnych, prawdopodobnie nie zgadza się już nawet rząd wielkości faktycznie zakażonych. Mimo to, codziennie rano nowa liczba podawana przez Ministerstwo Zdrowia jest najważniejszą informacją dnia. Następnie sumuje się wyniki i podaje liczbę chorych od początku pojawienia się koronawirusa w Polsce, która to liczba również nie ma żadnego znaczenia. Istotne są dane o całkowitej śmiertelności, o śmiertelności z powodu wirusa i o miejscach w szpitalach.  

Całkowita śmiertelność w Polsce, póki co, jest w normie. Jeżeli spojrzymy na wykres śmiertelności, nic się na nim nie dzieje. W Polsce codziennie umiera średnio 1100 osób. Ponad 70% z tej liczby to nowotwory i choroby układu krążenia. Nawet dziesiątki zgonów na wirusa dziennie byłyby mało istotne w porównaniu do wszystkich zgonów. I tu wchodzimy w bardzo ważny aspekt tej wojny z wirusem. W wyniku nakręcenia histerii doszło do drastycznego (o kilkadziesiąt procent) spadku wykrywania nowotworów, chorób serca i udarów. Jeżeli odłożymy na bok myślenie magiczne, według którego histeria koronawirusowa ograniczyła pojawienie się nowotworów, jak na dłoni widać, że znacząco zwiększymy śmiertelność z powodu nowotworów w następnych latach. Nie bez powodu lekarze od lat mówią o absolutnie kluczowym czynniku - jak najwcześniejszej diagnozie. Teraz, z powodu strachu, tej diagnozy nie ma.  

Na kwarantannie siedzi już 230 tysięcy osób i liczba ta bardzo szybko rośnie. I znowu. Jest zupełnie oczywiste, że nie wysyłamy na kwarantannę wszystkich, którzy zetknęli się z osobami mającymi test pozytywny. Tym bardziej nie wysyłamy na kwarantannę osób, które zetknęły się z zakażonymi wirusem a którym nie przeprowadzono testu. W związku z tym na kwarantannie siedzi mały ułamek osób, które powinny tam siedzieć, aby ten masowy areszt miał jakikolwiek sens. Przebywanie na kwarantannie w istocie nie świadczy o tym, że ma się ponadprzeciętną szansę zachorowania, a o tym, że ma się ponadprzeciętnego pecha.

Wzrost zakażeń nie ma prawa zatrzymać się w inny niż naturalny sposób, jeżeli odrzucimy totalny, wręcz chiński lockdown. Nie można powstrzymać kolejnych zakażeń, tak samo jak nie mogliśmy do tej pory powstrzymać corocznych nawrotów grypy. Nie tylko w Polsce. W Europie również. Jedyne co można zrobić, to udoskonalać leki i procedury leczenia oraz dostosować zdolność systemu ochrony zdrowia do obecnych potrzeb. Dlatego nie ma sensu oceniać skuteczności państw przez pryzmat liczby zakażeń. Trzeba patrzeć na śmiertelność, a ta, póki co, na Zachodzie jesienią jest niziutka. U nas szybko rośnie. Przygotowaniami na jesień trzeba było zająć się wiosną. Niestety jak to zwykle bywa w naszym państwie z dykty, reformowanym trytytkami, nic w tym kierunku nie zrobiono. Ważniejsze były wybory, rekonstrukcja rządu i napawanie się, jak to świat nam wszystkiego zazdrości.

Premier Mateusz Morawiecki w okresie wyborczym robił z siebie pajaca, publicznie przekonując osoby starsze, że wirus został pokonany i jest już zupełnie niegroźny. Oznacza to, że świadomie kłamał lub naprawdę w to wierzył. Pierwsza alternatywa by w ogóle nie dziwiła, druga tłumaczy zupełny brak przygotowań do jesiennej fali zachorowań.

Właśnie, grypa. Równie mocno wielu ludzi przywiązało się do innej absolutnie niewiarygodnej danej - do liczby zgonów spowodowanych grypą. Według oficjalnych danych w Polsce umiera co roku na grypę około 100 osób. Czasem jest to 60, a czasem 140. Tymczasem w przeliczeniu na liczbę ludności, w innych państwach zgonów jest 100 razy więcej. Dlaczego? Ponieważ w Polsce lekarze nie podają grypy jako przyczyny zgonu. Co zresztą sami przyznają w wielu wywiadach. W zależności od roku zgonów na grypę jest więc w Polsce pomiędzy 6 a 14 tysięcy. I nie powoduje to corocznej histerii połączonej z dewastowaniem gospodarki, terroryzowaniem ludności, niszczeniem porządku prawnego, szkolnictwa, zamykaniem szpitali przed chorymi, masowym testowaniem i podawaniem na czerwonym pasku w telewizji liczby testów pozytywnych.

Gdy mówię o tym co powyżej, gdy mówię o nieznanych jeszcze, długoterminowych skutkach walki z wirusem, w obszarze szkolnictwa, relacji społecznych, dzietności, porządku prawnego, wykrywania nowotworów, obniżenia odporności, to druga strona dostaje histerii i z absolutnym przekonaniem o swojej własnej moralnej wyższości, z góry wyzywa mnie od nieodpowiedzialnych osób, które nie doceniają powagi sytuacji, gardzą czyimś życiem i epatują własnym egoizmem. W takich warunkach, przy tak wysokim poziomie emocji, debata na argumenty jest niemożliwa. I to jest jeden z największych problemów. W nauce stawia się tezy, próbuje ich dowodzić, inni próbują je falsyfikować, a cały proces zbliża nas do prawdy. Obecnie nic takiego się nie dzieje.
artykuł: Thomas Partey oficjalnie w Arsenalu! Kanonierzy rozbili bank
07.10.2020 02:09
Ja widzę że niektórzy tutaj to poziom dzieci 15 lat pisząc o bólu tyłka. Przecież to język jakiś dzieciaków,nie wstyd?
Nie wiem dlaczego coś ma mnie boleć? Zupełnie mnie nie rusza ze jakiś reprezentant Ghany sobie skacze miedzy klubami którym nie kibicuje, których nigdy nie widziałem na żywo i na których stadionach nigdy nie byłem.
Zastanawiający jest po prostu ten transfer dla samego zawodnika bo wydaje się krokiem wstecz do tego patrząc po wypowiedziach innych nie był ten transfer zaplanowany wcześniej wiec tym bardziej dziwi.
Co do Arsenalu i Sheffield to jednak nie stawiajmy kanonierów jakoś mega wyżej patrząc na pozycje w tabeli na koniec ubiegłego sezonu. :)
artykuł: Thomas Partey oficjalnie w Arsenalu! Kanonierzy rozbili bank
06.10.2020 15:21
Dziwna decyzja Parteya ze przechodzi do słabszego zespołu i dziwna decyzja Atleti ze wpisali mu tak niską klauzule. Wygląda to tak ze Arsenal sobie przyszedł i aktywował klauzule a Atleti nie miało nic do gadania i nawet nie mieli czasu na kupienie zastępstwa, chyba ze juz transfer był dogadany od dawna...
No teraz Parteyowi została walka o Carabao cup kosztem ligi mistrzów, pytanie czy będzie więcej zarabiał bo chyba tylko to by go skłoniło do takiego transferu.
artykuł: Rafinha Alcantara za darmo w PSG
06.10.2020 13:59
No mistrzowie...
Po wypożyczeniu do Interu chcieli za niego chyba ponad 30 mln i Inter się nie zgodził a Barca nie chciała zejść z ceny. Minęły z 2 lata i cena spadła o 30 mln...
Podobne akcje były z Rakiticiem czy Turanem.
To wszystko wygląda jak sabotaż, celowe działanie na szkodę klubu przez zarząd i powinno być rozpatrywane jak niegospodarność na rzecz firmy którą zarzadzają. Za takie wałki powinien być jakiś audyt w Barcelonie bo przecież nie może tak sobie zarząd przyjść i oddać za darmo pół składu bez konsekwencji. Oczywiście wiadomo ze uciekają od wysokich pensji i są cięcia w klubie jednak trzeba na sprawę spojrzeć szerzej a nie tylko pod kątem pandemii i zobaczyć jak wielkie są kontrakty, jak drogo są kupowani piłkarze itd. To wszystko wygląda nie jak nieudolność lecz jak świadome działanie a zarząd jak koń trojanski wpuszczony by rozwalić klub od środka.
Dziekuje za uwagę...
artykuł: Bayern wzmocnił ofensywę, wielki powrót Brazylijczyka!
05.10.2020 16:50
Dziwna decyzja Juve, kadrę mają i tak średnią to jeszcze się osłabiają. Bayern za to wydaje się jeszcze mocniejszy niż sezon temu.
artykuł: Klęska Liverpoolu na Villa Park. Niesamowity występ The Villans
04.10.2020 23:29
Komentarze idealnie pokazują zachowania jakie są widoczne na tym forum i o których już poruszyłem masę wątków A mianowicie o nienawiści do innych klubów.
Zobaczcie jak wesoło tutaj bo przegrał faworyt. Na tym forum to więcej antykibicow przeciwników niż kibiców swoich drużyn. Tylko czekanie na porażkę i wysmianie się z innych kibiców, żałosne.
artykuł: LE: Niezwykła seria "jedenastek" w Rio Ave, Milan z awansem
02.10.2020 14:28
Haha kibice Milanu kłócą się z kibicami Interu który klub gorszy/lepszy xd
Przecież i tak wiadomo że będzie srogie wyjaśnienie w Europie tak jak co roku. Barca w wielkimi problemami pokonała właśnie bez problemów rezerwowym składem Inter który walczył o wyjście z grupy przypomnę...
Z czym do ludzi, teraz Milan się męczy by chociaż awansować do Ligi Europy niczym drużyna z polskiej ekstraklasy...
Nie ma to różnicy które ekipa ma szerszą ławkę, obie w Europie były mocne dekadę temu więc bez sensu są takie przepychanki. Co do Ligi włoskiej to chyba nikt nie spodziewa się walki o mistrza przez Milan tak więc znowu dyskusja na temat składów na starcie już może być zakończona...
artykuł: Hazard ponownie kontuzjowany! Długa przerwa Belga
01.10.2020 14:07
Wszyscy czekamy z niecierpliwością na wnikliwą analizę Goebbelsa. Dlaczego ekspert jeszcze się nie wypowiedział, czy zbiera jeszcze dane by pokazać jak to dobry transfer w porównaniu do Dembele Czy może coś nie pasuje do wcześniejszych teorii?
artykuł: Atletico remisuje z beniaminkiem, a Villarreal odbija się od dna!
01.10.2020 01:01
No cóż, Atletico zawaliło kupon,trudno taka piłka Ale szczerze to mnie bardzo zdziwili negatywnie.
artykuł: Real Madryt - Real Valladolid. Zapowiedź, typy, kursy
30.09.2020 17:37
Teraz czekamy na wnikliwą analizę Goebbelsa na temat kontuzji Hazarda w porównaniu do kontuzji Dembele itd xdd
artykuł: Benfica potwierdza. Ruben Dias trafi do Man City
30.09.2020 14:01
Hmm
No kibic Juve pisze o zbyt dużym wydawaniu pieniędzy i braku wyników...
Kibic klubu który co rok jest strasznie wyjaśniany w LM i dokonuje takich śmiesznych transferów jak ten Higuaina za ok 90 mln...
artykuł: Atletico i Barcelona z porozumieniem. Suarez zmienia klub!
23.09.2020 18:59
Został skreślony od razu po przyjściu Koeamana co było błędem. Zamiast posiedzieć na ławce rok i wchodzić jako rezerwowy i pożegnać się w wielkim stylu odchodzi jak zwykły grajek A nie jako legenda klubu. Smutne, niestety nie wszyscy kończą jak Iniesta itd,jest dużo zmiennych które o tym decydują Ale jednak najważniejszy czynnik takiego stanu rzeczy jest beznadziejny zarząd.
artykuł: Barca sprzedała piłkarza, Anglicy zapłacili krocie!
23.09.2020 12:58
Piłkarz z mega potencjałem, jak ktoś oglądał mecze Barcy widział ile chłopak miał pecha, jego liczby nie są imponujące bo zawsze były jakieś słupki spalone itd. Takich sytuacji było pełno. W obronie był słaby, nie trzymał pozycji z jego strony często było zagrożenie po akcji przeciwników. Meczem który go przekreślił byl ten ostatni. W sumie nie pamiętam by na takim poziomie w meczu LM obrońca zagrał tak tragicznie. Niestety Ale chyba z 5 bramek poszło przez jego błędy A akcja Daviesa chyba najbardziej zostanie zapamiętana.
30 mln to nie tak dużo, tym bardziej że jego transfer wraz ze zmiennymi do Barcy to ok 42 mln.
Szkoda że mu się nie udało bo zapowiadał się świetnie.
artykuł: PSG na tarczy, Olympique Marsylia z pełną pulą
14.09.2020 00:03
Nie ma czym się podniecać, na koniec i tak pewnie PSG z mistrzem...
artykuł: Hazard kosztował 160 milionów euro!
04.09.2020 17:22
Ricardo
Ja tylko powtarzam co pisali Twoi koledzy z Realu i nie tylko na tej stronie. Bale był upatrywany jako następca Ronaldo, Messi nie istniej bez Xaviego i Iniesty a Neymar miał sie nie sprawdzić w Europie bo miał zbyt wątłą posture...
Co do oceniania transferu Bale to posilkuję się opinią również kibica Realu a mianowicie RaulMadrid który oceniał ten transfer bardzo pozytywnie zapominając zupełnie że Walijczyk przyszedł jako gwiazda i najdroższy zawodnik świata a nie zwykły grajek który miał strzelić gole w finałach.

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
Obecnie nikt cię nie obserwuję.