REKLAMA
REKLAMA

Profil użytkownika

emblemat
Mr_Devil
obserwuj
utworzony : 31 października 2012 11:51
ostatnie logowanie : 26 września 2020 21:13  |  Status: offline
imię i nazwisko :
email :ukryty
miasto :
rok urodzenia :ukryty
ulubiona drużyna :
Manchester United
ulubiony zawodnik :
- 10 -
ulubione rozgrywki :
Premiership

Aktywność osób obserwowanych

nikogo nie obserwujeOstatnie 20 komentarzy użytkownika

artykuł: Pięć goli na start trzeciej kolejki, Man Utd z wygraną!
26.09.2020 21:17
no to teraz @Ciasny na pewno posypie głowę popiołem, wszak z moim, czy usera @Simi1993 ojcowskim, logicznym podejściem można się nie zgadzać, ale z przepisami??
artykuł: Pięć goli na start trzeciej kolejki, Man Utd z wygraną!
26.09.2020 20:56
I właśnie dlatego sytuacja jest niecodzienna. Ostatnia akcja meczu, sędzia nie widzi przewinienia, gwiżdże zakończenie, a tu info od Varu..
artykuł: Pięć goli na start trzeciej kolejki, Man Utd z wygraną!
26.09.2020 20:44
Wyszło jak wyszło, przynajmniej sprawiedliwości stało się zadość. Ręka bez mała uniesiona nad głową, nie podlega dyskusji. Sytuacja niecodzienna, ale myślę jak postawicie się na naszym miejscu, na pewno zrozumiecie =)
artykuł: Pięć goli na start trzeciej kolejki, Man Utd z wygraną!
26.09.2020 17:06
@Simi1993
się wie..
#gimbazaLFC
artykuł: Pięć goli na start trzeciej kolejki, Man Utd z wygraną!
26.09.2020 16:50
Dopiero teraz skończyłem tę mordęgę. Jestem szczęśliwy zupełnie tak samo, jak zwiedzeni są kibice innych ekip ;D Tak, to był szczęśliwy mecz.. słupki, poprzeczki, samofaule w polu karnym.. to za mało, żeby pokonać United.
artykuł: Brighton and Howe Albion - Manchester United. Zapowiedź, typy, kursy
25.09.2020 12:35
Nie znam się na fizjoterapiach, nie wiem ile czasu (od momentu wznowienia treningów..)zajmuje wejście na odpowiedni, przyzwoity poziom, nie wiem też, czy można to jakoś przyśpieszyć?? Ale za to wiem, że wstyd przed kolejną porażką może zmotywować naszych człapaczy. Tu nie ma się co prldolić, tylko trzeba gryźć trawę!
artykuł: Hit dla Liverpoolu! Fatalny błąd Kepy
20.09.2020 20:11
GimbazaLFC jak zwykle bije pianę. Nowe konta, ale te same metody, przypadek? Nie sądzę..

Alcantara chciał uniknąć tego faulu, prawie się udało. Niestety wbiegł w Wernera, powtórka to potwierdza, ale najlepiej ustawić sobie na 1/2, wtedy widać jak doprowadza do upadku. Werner walczy do końca, nawet próbował oddać strzał. bit.ly/35Rbuzk

Drukowanie, nurki, w najlepszym wypadku miękki karny? Nie podjął walki, nie atakował piłki, a doprowadzi do upadku zawodnika - to jest bezdyskusyjny karny. Mina Alcantary też mówi swoje.
artykuł: Falstart Czerwonych Diabłów. Triumf Orłów na Old Trafford
19.09.2020 21:05
No faktycznie, jeśli to było powodem powtórki, to nawet mi lżej, po tym co zaprezentowali nasi..
artykuł: Falstart Czerwonych Diabłów. Triumf Orłów na Old Trafford
19.09.2020 20:58
@MatuszLFC
To ciekawe co mówisz, bo ja razem z komentatorami patrzyliśmy tylko i wyłącznie na co robi De Gea ;D Ale ok, wyjdą mecze, zobaczymy..
artykuł: Falstart Czerwonych Diabłów. Triumf Orłów na Old Trafford
19.09.2020 20:49
Sędzia podobnie jak my, na początku przygotowań do sezonu, kompletnie bez formy i czucia gry, 2 x nas wydupcył. Pierwsza połowa - dyktuje wolnego, sprzed pola karnego, a w tym czasie Var robi analizę na której widać, jak McCarthy fauluje Pogbe, jednocześnie ściągając mu buta, co jest ewidentnym dowodem na to, że faul był.. A kolejny raz, to powtórka obronionego karnego, gdzie było widać, że De Gea jedną nogą ma kontakt z linią.
artykuł: Chelsea FC - Liverpool FC. Zapowiedź, typy, kursy
19.09.2020 13:54
edit: 26/07
artykuł: Chelsea FC - Liverpool FC. Zapowiedź, typy, kursy
19.09.2020 13:52

Liverpool w tym momencie jest na uprzywilejowanej pozycji, możliwe, że będzie to mieć wpływ na cały sezon. Ostatni mecz zagrali 20/07, więc był czas na normalne wakacje i porządne przygotowania do nowego sezonu. Inni grali jeszcze w sierpniu - Chelsea w FA Cup i LM. Było wiele narzekania na dyspozycję niebieskich w meczu z Brighton. Moim zdaniem to jest powód. Piłkarze dopiero łapią formę, są gdzieś na początku przygotowań. Liverpool jest sporo z przodu zwarty i gotowy. Niestety z powodów pozasportowych sytuacja jest, jaka jest. Nie dało się zrobić tak, by szanse były wyrównane. Klopp to wykorzysta, wygra Liverpool 1 - 3, taki jest mój typ.
artykuł: Manchester United - Crystal Palace. Zapowiedź, typy, kursy
18.09.2020 17:29
Dla nas sezon skończył się zaledwie miesiąc temu, z tego co mówi Solskjaer, piłkarze są na różnych etapach przygotowań. Jedni dopiero zaczynają, inni w zasadzie cały czas byli w grze. Sezon ma być intensywny i to jest to, czego się obawiam. Brak wypoczynku, lujowy okres przygotowawczy, ciężko uwierzyć, że to się nie odbije..

Co do meczu trzeba uważać, Roy zamieszał coś w ustawieniu. Zaha nie kopie się po czole, tylko strzela gole. Odpoczywał w meczu o puchar ligi. Zeszłoroczna kompromitacja, wygrana Orłów na OT 1-2. Nie oczekuję fajerwerków, niech to po prostu wyszarpią, najlepiej niewielkim nakładem sił.
artykuł: Przełom. Kibice w Anglii wracają na trybuny
17.09.2020 20:56
@Joker oddech i jeszcze raz ;-)
artykuł: Przełom. Kibice w Anglii wracają na trybuny
17.09.2020 13:13
Każda choroba jest niebezpieczna, więc jedna w tę czy tamtą stronę w zasadzie nie robi NAM różnicy. Wróćmy do normalności i cieszmy się życiem, przecież nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ewentualny
paraliż służby zdrowia. Beka z Covidian, niech żyje wolność i swoboda.. i dziewczyna młoda, która ma dobrą odporność! hahaha,hohoho who!
artykuł: Lewandowski w TOP 10 najlepiej zarabiających piłkarzy
15.09.2020 20:09
Lepiej spójrz na swoje życie. Zaledwie 8 minut po moim wpisie pojawiasz się (ty mój cieniu..)Poruszasz kilka wątków, mniej lub bardziej szczęśliwych porównań, a ja to czytam i się zastanawiam, co takiego złego napisałem, by porównywać mnie do ćpuna?? No ale wy tak macie, wczoraj Lotnik poszalał w ostatnim wpisie, dzisiaj ty, jutro Cienki i jeszcze paru innych.. Mówisz, że mi odpisał? A niby co takiego napisał, co by wykluczało mój przykładowy scenariusz? Powtarzam, przykładowy.. Rozmowa, wymiana poglądów rozgrzana głowo, po to jest ten portal.
artykuł: Lewandowski w TOP 10 najlepiej zarabiających piłkarzy
15.09.2020 18:25
Może być np. tak. Liverpool oficjalnie płaci Salahowi 220k, a dodatkowo Egipcjanin, w jakimś odrębnym kontrakcie, dostaje kasę z praw do wizerunku. Pogba w United zarabia więcej od Salaha, ale od samego początku wiadomo, że United ma 80% praw do wizerunku - czyli kampanie reklamowe, itp. Kasa idzie do podziału z dużą przewagą na konto klubu..

I może faktycznie tak jest, dlatego Salah na pozycji przed Pogbą (???)
artykuł: Lewandowski w TOP 10 najlepiej zarabiających piłkarzy
15.09.2020 11:01
Salah znacznie nad De Geą, również wyprzedza Pogbusia (sic!) czego to się człowiek nie dowie.. Przecież w Live grają za miskę ryżu i jeszcze oddają z wypłaty żony ;D
artykuł: Lampard opowiada Kloppowi: Liverpool również wydawał ogromne sumy
14.09.2020 22:22
@Lotnik
Więc ujmijmy o tak. Twój świat jest czarno-biały. Masz swoją jedyną słuszną, żelazną zasadę o nazwie "100", bo Twój bożek ją ustalił.. To i tylko to się dla Ciebie liczy, nic poza tym - amen! A mój świat jest kolorowy - widzę to, tamto, różne odcienie widzę - bo myślę!!! I jak ktoś mnie w luja robi, rżnie głupa, kręci, to też to widzę, dlatego "sieję ferment" =)

Tu pozwolę sobie na żarcik, który wcale nie jest tak nieprawdopodobny do spełnienia, znając Waszego trenera i Twoją żelazną zasadę.

w przyszłości:
BBC
- Jurgen Klopp wydał 95 mln.
a.g
Lotnik
- no ale nie przekroczył 100.

i to nie jest śmieszne,
niektórzy tak mają!
artykuł: Borussia wysyła Man Utd kolejny sygnał ws. Sancho
14.09.2020 18:49
Im dłużej to trwa, tym mniejsze szanse. Moim zdaniem sprawa jest zamknięta. Mogę się mylić! ;-)

Obserwuje użytkowników

lp Użytkownik Data dodania
Lista jest pusta

Obserwują użytkownika

lp Użytkownik Data
1.Wardogs18-12-2018